Serdecznie zapraszamy na

XIII Konferencję Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej

pt.: „Narracja i przestrzeń psychiczna”

Sopot 17 października 2015

10.00-18.00 (rejestracja 9.00-10.00)

Hotel Haffner, ul. J. J. Haffnera 59

Referaty wygłoszą:

Caroline Garland (Wielka Brytania), psycholog kliniczny i psychoanalityk. Założycielka Oddziału Terapii Traumy w Klinice Tavistock w Londynie, którym kieruje od ponad dwudziestu lat. Od 25 lat prowadzi szkolenia z zakresu psychoanalitycznej terapii grupowej w Oddziale Psychoterapii Dorosłych Kliniki Tavistock, a w latach 1983–1997 także w szpitalu Maudsley. Jest autorką wielu publikacji, w Polsce pod jej redakcją ukazały się książki Czym jest trauma, oraz O grupach (I i II tom). Obecnie Caroline Garland pracuje nad długoterminowymi badaniami skuteczności terapii depresji opornych na leczenie.

Dr Brian Martindale (Wielka Brytania), psychoanalityk i psychiatra. Współzałożyciel i pierwszy przewodniczący EFPP. Honorowy prezes EFPP. Przewodniczący Międzynarodowego Towarzystwa Leczenia Schizofrenii i Psychoz (ISPS). Reprezentuje Stowarzyszenie Psychiatrów Zachodniej Europy Dla Świata (WPA). Autor i redaktor licznych publikacji. Obecnie prowadzi prywatną praktykę jako psychiatra, psychoterapeuta i psychoanalityk, uczy i prowadzi wykłady.

Bartosz M. Puk (Polska), psychoanalityk i terapeuta psychoanalityczny. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Superwizor i terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Członek zespołu OLZOiN Szpitala J. Babińskiego w Krakowie.

Opłata konferencyjna wynosi – do 4 października 260 zł, po tym terminie 300 zł.

Numer konta:
PKO SA I o. w Warszawie
08 1240 1037 1111 0010 0081 3850

Dane do rachunków należy przesłać na adres: info@ptpp.pl.
W dniu konferencji rachunki nie będą wydawane.

Dla chętnych jest możliwość rezerwacji noclegu w Hotelu Haffner w Sopocie w promocyjnej cenie. Przy rezerwacji prosimy o podanie hasła: XIII Konferencja PTPP. Link do rezerwacji hotelu:  http://upperbooking.com/pl/booking/details/wrap/hotelhaffner/45486/konferencja-ptpp