Małopolski Oddział PTPP zaprasza 15 stycznia 2021 o godzinie 19 tej na wykład Edyty Biernackiej – Siedem lekcji Psychoanalizy. Wykład opisuje osobiste doświadczenie 18 lat pracy klinicznej w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości Szpitala Klinicznego im J. Babińskiego w Krakowie.

Edyta Biernacka jest psychoanalityczką Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, terapeutką szkoleniową i superwizorką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Instytutu Hanny Segal. Jest współprowadzącą Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im Babińskiego, oraz w gabinecie prywatnym.

Wykład będzie transmitowany na platformie GoToMeeting, osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie mailowe do 10.01.21 na adres krakowskioddzial@ptpp.pl <http://ptpp.pl/>, oraz przesłanie w mailu potwierdzenia opłaty. Nr rachunku PTPP: 08 1240 1037 1111 0010
0081 3850 z dopiskiem „Wykład Kraków”. Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z potwierdzeniem będziemy wysyłać link do wydarzenia(na dwa dni przed wykładem).

Koszt wykładu: 30 zł dla osób spoza PTPP dla członków PTPP: 20 zł.
Osoby z oddziału małopolskiego bezpłatnie.

Zainteresowani fakturą powinni przysłać dokładne dane wraz z mailem na adres info@ptpp.pl