Wykład poprowadzi Anna Faber

 

W referacie jest wspomnienie Pani Tustin:

Dr Andrzej Gardziel z Krakowa tak wspomina tamte wydarzenia: „Wiosną 1986 odbywałem miesięczny staż w Maudsley Hospital w Londynie pod opieką dr Petera Hobsona. Najważniejszym dla mnie celem tego stażu było poznanie metod psychoterapii dzieci autystycznych. Szczególnie owocne okazało się spotkanie z Frances Tustin, które pozwoliło mi zrozumieć sens psychoanalitycznego podejścia do autyzmu dziecięcego. Frances Tustin zaproponowała mi nawiązanie kontaktu z Didier Houzelem, profesorem psychiatrii dziecięcej i członkiem Paryskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Anna Faber, superwizorka i terapeutka treningowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, psychotraumatolog certyfikowana przy Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Monachium. Przez 10 lat współprowadziła pionierski w Polsce projekt opieki okołoporodowej i psychoterapii niemowląt i ich rodziców „Początek w Rodzinie”, realizowany w szpitalu PCK w Gdyni i ambulatorium w Sopocie.

 

Wykład odbędzie się na platformie zoom. Informacje o linku do spotkania zostaną wysłane na kilka dni przed wykładem drogą mailową. Prosimy, ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych spotkań, podpisywać się w trakcie spotkania z imienia i nazwiska.

Dla członków i kandydatów PTPP wstęp wolny.
Osoby spoza PTPP – opłata w wysokości 40 zł.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@ptpp.pl

Wpłaty prosimy dokonywać do 24.02.2021, a informacje o wpłacie prosimy niezwłocznie przesłać wraz ze zgłoszeniem na adres: faktury@ptpp.pl

W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przez terminem wykładu, opłata nie podlega zwrotowi.

Wpłatę wraz z dopiskiem „Wykład otwarty Anny Faber” oraz imieniem i nazwiskiem prosimy przekazywać na konto PTPP:
08 1240 1037 1111 0010 0081 3850

Termin zapisów upływa 24.02.2021 r.