Specjalistyczna Poradnia PTPP zaprasza na konsultacje i warsztaty.

Depresja jest czwartym najpoważniejszym problemem zdrowotnym na świecie. Ministerstwo Zdrowia ustanowiło 23 lutego Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją. Jego celem jest przekazywanie wiedzy na temat depresji oraz zachęcanie do korzystania z pomocy lekarskiej i psychologicznej dla profilaktyki i leczenia depresji.

Specjalistyczna Poradnia PTPP przy ul. Złotej 9 m. 8 zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE dla osób z objawami depresji, dla członków ich rodzin oraz dla ich bliskich. Bezpłatna oferta (do 4 konsultacji) dostępna jest przez cały rok. Poradnia oferuje też psychoterapię po stawkach dostosowanych do możliwości finansowych pacjentów. Konieczne jest wcześniejsze umówienie się na wizytę. Zgłoszenia przyjmujemy we wtorki, środy i czwartki, w godz. 10.00-13.00 pod nr telefonu: 22 415 50 15 lub na e-mail: info@ptpp.pl z dopiskiem „Poradnia”.

W związku z Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją Poradnia organizuje 2 BEZPŁATNE SPOTKANIA GRUPOWE dla członków rodzin, partnerów i przyjaciół osób z depresją, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami w towarzyszeniu swoim bliskim chorym na depresję, porozmawiać o trudnościach, zadać pytania na temat depresji, jej leczenia oraz psychoanalitycznej psychoterapii depresji. Spotkania odbędą się w piątki: 27 lutego oraz 6 marca, w godz. 10.30-12.10. Z grupą spotka się psycholog i psychoterapeutka PTPP Marzena Witkowska, która przez wiele lat prowadziła indywidualną i grupową terapię dla osób z zaburzeniami afektywnymi w Oddziale Dziennym II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zgłoszenia  przyjmujemy do końca lutego pod telefonem: 22 415 50 15 we wtorki, środy i czwartki, w godz. 10.00-13.00 lub na e-mail: info@ptpp.pl z dopiskiem „Poradnia”.