Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,

Z przyjemnością informujemy, że na ogłoszenia Specjalistycznej Poradni PTPP na Złotej w Warszawie, dotyczące prowadzenia społecznie zebrań klinicznych, seminarium i superwizji zespołu Poradni, odpowiedziało wielu superwizorów i doświadczonych członków zwyczajnych naszego Towarzystwa.

Zebrania kliniczne w roku 2014/2015, odbywające się w 1 i 3 poniedziałek miesiąca, prowadziły społecznie z zarządem Poradni: Iwona Wyczańska, Anna Jankowska-Szafrańska, Marcela Czabak, Monika Jaroszyńska-Szymczuk, Ora Dresner, Iwona Rachuna-Woźniak.

Zebrania kliniczne w roku 2015/2016, odbywające się w 1 i 3 poniedziałek miesiąca w godz. 20.30-22.00, prowadzą społecznie z zarządem Poradni

Aleksandrą Szkurłat i Marzeną Witkowską

  • wrzesień, październik – Krzysztof Srebrny
  • listopad, grudzień – Anna Jankowska-Szafrańska
  • styczeń, luty – Danuta Golec
  • marzec, kwiecień – Edyta Biernacka
  • maj, czerwiec – Dorota Kaja.

Seminarium na temat konsultacji w roku 2015/2016, odbywające się od wiosny 2015 roku w 4 poniedziałek miesiąca w godz. 20.30-22.00, prowadzą społecznie zarząd Poradni Marzena Witkowska, Aleksandra Szkurłat oraz gościnnie Anna Siemińska.

Superwizje konsultacji w grupach do 5 osób raz na 1-2 tygodnie w roku 2015/2016 prowadzą społecznie Piotr Dworczyk, Danuta Golec, Marcela Czabak, Agnieszka Topolewska, Izabela Budniak, Anna Faber.

Kilku superwizorów jak co roku zaoferowało również superwizje indywidualne terapii prowadzonych przez terapeutów Poradni, po obniżonych lub zerowych stawkach.

Zespół Poradni, prowadzący bezpłatne konsultacje – do 4 spotkań – oraz terapie po stawkach uwzględniających możliwości finansowe pacjentów, pracujący pod superwizją indywidualną, liczy obecnie 25 terapeutów, w tym 18 terapeutów w szkoleniu – w szkołach akredytowanych przy PTPP.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i współpracę z Poradnią.

Z pozdrowieniami,

Zarząd Poradni

Aleksandra Szkurłat

Marzena Witkowska