Termin  VIII Międzynarodowej Konferencji organizowanej przez PTPP i The Frances Tustin Memorial Trust „Opuścić Autystyczne Schronienie – perspektywa psychoanalityczna” został przełożony.
Odbędzie się ona:  10-12 września 2021 roku w hotelu Novotel w Warszawie.
Seminaria przedkonferencyjne zostają przesunięte na 9 września 2021 roku.
W chwili obecnej rejestracja będzie zatrzymana. Ruszy ponownie od stycznia 2021 roku.

Zapraszamy do zaglądania na stronę konferencyjną  i Facebook.


 

VIII Międzynarodowa Konferencja Frances Tustin

Opuścić Autystyczna Schronienie – perspektywa psychoanalityczna

 

Frances Tustin Memorial Trust i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej mają przyjemność zaprosić do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji, która odbędzie się w dniach 11-13 września 2020 w Warszawie. W tym roku tytuł konferencji brzmi: „Opuścić Autystyczne Schronienie – perspektywa psychoanalityczna”.

Skupimy się na psychoanalitycznym myśleniu o autyzmie w jego powszechnym rozumieniu, jak i bardziej specyficznie, jako o autystycznym stanie umysłu. W ramach konferencji zaplanowane są m.in. wykłady, seminaria kliniczne, panel dyskusyjny, a także prezentacje w małych grupach. Prezentowane referaty bazować będą na doświadczeniach klinicznych prelegentów zdobytych zarówno z czasie pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi.

W przeddzień wydarzenia, tj. w czwartek 10 września, odbędą się dodatkowe seminaria kliniczne i teoretyczne prowadzone przez psychoanalityków związanych z Frances Tustin Memorial Trust (liczba miejsc jest ograniczona). Wszystkie wydarzenia będą tłumaczone na język polski. Dokładny program i sylwetki naszych prelegentów znajdują się na stronie internetowej konferencji.

Chcemy by to wydarzenie dostarczyło satysfakcji nie tylko intelektualnej, dlatego w konferencyjny piątek dla wszystkich uczestników zaplanowany został koncert jazzowy. Z kolei w sobotę, 12 września,  istnieje możliwość udziału w uroczystej kolacji. Tam również przewidujemy ciekawą oprawę muzyczną.

Wszystkie zapisy i płatności odbywają się za pośrednictwem strony internetowej (zakładka „rejestracja”). Do 31 marca obowiązuje niższa opłata konferencyjna!

Przy rejestracji istnieje też możliwość zapisu na wycieczki po Warszawie i jej muzeach. Przygotowaliśmy również specjalne ceny noclegów w warszawskich hotelach.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’uwww.facebook.com/autismconference2020

Więcej informacjiautismconference2020.org

Kontaktautismconference20@gmail.com