Ogłoszenie o filmie 1

FILM NA KOZETCE: KINO I PSYCHOANALIZA

Zapraszamy na spotkanie 19 kwietnia, jak zwykle, w Sopocie o godzinie 16.00 w Teatrze na Plaży, Al. F. Mamuszki 2. Pokażemy film „Mandarynki” w reżyserii gruzińskiego reżysera Zazy Uruszadze.
Moderatorem spotkania będzie Tomasz Garstkowiak, którego już poznaliście poprzednio.
W dyskusji udział wezmą Natalia Nalyvaiko i Ewa Tuszer.

Natalia Nalyvaiko
Psychoanalityk, profesor International Institute of Depth Psychology w Kijowie, aktywna uczestniczka ostaniego Majdanu i organizacji udzielających psychologicznego wsparcia żołnierzom i uchodźcom z rejonu walk. Tutaj można odsłuchać wywiadu udzielanemu UTR News. Mieszka w Kijowie. Spotka się z nami za pośrednictwem Skypa.

Ewa Tuszer
Psychoterapeuta psychoanalityczny członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Już wkrótce: Opera na Kozetce
6 czerwca zapraszamy na Operę na Kozetce! Obejrzymy na żywo, najnowszy spektakl Opery Bałtyckiej w reżyserii Marka Weissa „Otello” Verdiego.
W dyskusji udział weźmie psychoanalityk Ewa Modzelewska i dyrektor opery Marek Weiss.
Więcej informacji już wkrótce.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
JOANNA PRENDOTA, JUSTYNA ŚWIERCZYŃSKA, MAGDA ŻYLICZ

19 KWIETNIA W SOPOCIE O GODZINIE 16.00 W TEATRZE NA PLAŻY, AL. F. MAMUSZKI 2.

ORGANIZATORZY: POLSKIE TOWARZYSTWO PSYCHOTERAPII PSYCHOANALITYCZNEJ ORAZ TEATR NA PLAŻY DZIAŁAJĄCY POD PATRONATEM URZĘDU MIASTA W SOPOCIE.

Zapraszamy za naszą stronę na Facebooku.

Osoby które chcą się (lub swoich przyjaciów) zapisać na listę mailingową Filmu na kozetce proszę przysłać mejla na adres filmnakozetce@gmail.com z dopiskiem tak.
Osoby które chcą sie wypisać z naszej listy mailingowej proszone są o mejl na powyższy adres z dopiskiem nie.