Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w V konferencji z cyklu Pracując Psychoanalitycznie z Parami organizowanej przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Tegoroczna edycja konferencji nosi podtytuł „Pomiędzy parą a rodziną” będzie przybliżać zarówno perspektywę brytyjskiej szkoły relacji z obiektem jak też teorii połączenia. Będziemy mogli zbadać wzajemną interakcję intrapsychicznego świata jednostki oraz interpersonalnej sieci relacji w rodzinie. Skoncentrujemy się także na rozdzielaniu i łączeniu pomocy dzieciom i dorosłym, oraz rodzicom i parze. Będziemy także przedstawiać te obszary w odniesieniu do praktyki i winiet klinicznych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.psychoanalizapary.pl

Zachęcamy do udziału oraz odwiedzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/pracujacpsychoanalityczniezparami/ , gdzie ukazują się informacje o prelegentach oraz związana z tematyką konferencji literatura.