W dniach 11–13 września 2020 roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 8 międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez TT i PTPP pod tytułem „Opuścić autystyczne schronienie – perspektywa psychoanalityczna”. Skupimy się na psychoanalitycznym myśleniu o autyzmie i tym jak można rozumieć autystyczny stan umysłu.

W czwartek 10 września  – dzień przed rozpoczęciem konferencji,  odbędą się seminaria kliniczne prowadzone przez psychoanalityków związanych z The Frances Tustin Memorial Trust.

Chcemy by to wydarzenie dostarczyło satysfakcji nie tylko intelektualnej, dlatego w piątek 11 września, zaprosimy Państwa na koncert jazzowy. Z kolei w sobotę zostanie zorganizowana uroczysta kolacja. Program atrakcji, który również przygotowaliśmy pozwoli chętnym poznać kulturalne i turystyczne walory Warszawy.

 

Opłata konferencyjna dla członków PTPP wniesiona w pierwszym terminie (do 31 marca 2020 roku) wynosi 850 zł, dla pozostałych uczestników z Polski 950 zł. Szczegóły dotyczące opłat i rejestracji znajdują się na stronie internetowej konferencji.

Już w najbliższych dwóch tygodniach uruchomimy zapisy za pośrednictwem witryny:

www.autismconference2020.org

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej konferencji oraz śledzenia naszego profilu na facebook’u:

www.facebook.com/autismconference2020